Vevobahis

Arsene Wenger, Bayern Münih işini devralmayı reddetti

Arsene Wenger, Bayern Münih işini devralmayı reddetti

 

RalfRangnick, Bayern ile konuşma şansını geri çekerken Paris Saint-Germain’in baş antrenörü Thomas Tuchel de ilgilenmediğini söyledi…

 

ArseneWenger, Bayern Münih’te, onu Bundesliga kulübündeki boş menajerin mesleğine yönelik ortaya çıkan spekülasyonların ortasında devralma olasılığını reddetti. Böylelikle Bayern Münih cephesindeki kriz çözülmedi. Bu durum yönetim ekibinin krizine neden olmaya devam ediyor. Ayrıca henüz resmi bir açıklama yaptıkları görülmedi.

 

Eski Arsenal patronu, Bayern’inhaftasonuNikoKovac’ı görevden almasının ardından bu hareketi takım içinde krize neden oldu. Henüz görevden alınma nedenleri arasında bir çok kesin olmayan haber yayılmaya devam etmekteyken Bayern cephesinden doğru dürüst bir açıklama gelmedi.

RalfRangnick, Bayern ile konuşma şansını geri çekerken Paris Saint-Germain’in baş antrenörü Thomas Tuchel de ilgilenmediğini söyledi.Bayern giderek çaresiz konuma düştü.

Fırsatlardan Yararlanmak İstiyorsan Bu Haber Tam Sana Göre!  Gomes’in Kırık Ayak Bileği Ameliyatı Olacak

 

Ajax patronu Erik ten Hag, Bayern’in ilgisine rağmen, bu sezon Hollanda kulüplerinden ayrılmayacağını, Almanya’nın Wenger’ın şu anda pozisyonun favorilerinden biri olduğunu öne sürdüğünü bildirdi.

 

Bayern Münih işi ile ilgilenip ilgilenmeyeceğini sorduğunu söyleyen Wenger, Sports’ta şunları söyledi: “Tabii ki. Koçluk şimdiye kadar bütün hayatımdı.

 

“Koçluk yapan herkes sana aynı şeyi söyleyecektir. Yoğunluğu özlüyorsun, ama çok özlediğin bazı şeyleri, özlemeyeceğin şeyleri. Çok özlemeyeceğim şeylerden zevk aldım …

 

“Ancak diğer yandan, futbol oyunları, futbol maçlarını kazanmak, takımı oyuna hazırlamak ve tatmin etmek ve duyguları paylaşmak. Bu, özlediğiniz bir şey.”  Bu karmaşık açıklama onun bu işi olumlu baktığını fakat bazı koşulların hazır olmadığını gösteriyor.

Fırsatlardan Yararlanmak İstiyorsan Bu Haber Tam Sana Göre!  Alfa Romeo, 2019 Formula 1 sezonunda sekizinciden daha iyi bekleniyor

 

Başka yerlerde, RedBull’da spor ve gelişim şefi olan Rangnick, Bayern ile boş pozisyon hakkında konuşma şansını azalttı.

 

61 yaşındaki ajan MarcKosicke, Rangnick’inAllianz Arena’da devralmakla ilgilenmediğini ortaya koydu.

 

KosickeBild, “Hayır, RalfRangnick müsait değil.” Dedi.

 

“RalfRangnick’in getirdiği şeyin şu anda Bayern tarafından aranmakta olduğuna inanmıyoruz. Bu yüzden somut görüşmeler yapmanın anlamı yok.”

Böylelikle durum hakkında ki haberler giderek büyüyor. Bakalım ilerleyen günlerde Bayern Münih ne gibi hamleler yapacak. Yoksa bu iş gidecek uzayacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı